Aktualności

Spotkanie Częstochowskiego Klubu Frondy

13
06'13

Raper, urodzony w roku 1990 w Nowym Sączu, z muzyką związany jest od roku 2002. Wtedy, wraz ze składem Wizja Umysłu współtworzył pierwsze utwory. Do 18 roku życia nagrał około 100 utworów.
Arkadio będąc młodym, 12-letnim chłopakiem zaczął swój bunt. Alkohol i narkotyki odgrywały w jego życiu pierwszoplanową rolę. Doprowadziło to do handlu i długów. Całe to życie przygniotło go i zmusiło do szukania innych rozwiązań. Arkadio znalazł się w punkcie bez wyjścia, gdzie problemy go przerosły.
Kiedy miał 17 lat zrozumiał, że takie życie nie ma sensu. Wielką rolę odegrał jego brat, który przez swoją postawę zwrócił uwagę i przekonał do zmiany. Chwilę później Arkadio poznał jezuitę Fabiana Błaszkiewicza, który pokazał mu, że Chrześcijanin to facet z krwi i kości, który realizuje swoje pasje i talenty. Wtedy jego celem stało się inspirowanie ludzi do życia zgodnego ze swoimi pragnieniami.
Dziś Arkadio postawił w 100% na pracę z ludźmi. Za pomocą koncertów, warsztatów, konferencji, rekolekcji i innych wydarzeń ukazuje, że człowiek nie może być szczęśliwy jeśli nie robi w życiu tego co kocha.