Aktualności

WAKACYJNE DIALOGI NIKODEMOWE

W piątki (od lipca do września) od godz. 18.00 (!) do 19.00 jest taka opcja, że MOŻESZ ...
 

Więcej

"Spotkania twórcze z elementami arteterapii" dla młodzieży i dorosłych.

"Spotkania twórcze z elementami arteterapii" organizowane przez naszą Fundację pod patronatem Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie skierowane są dla każdego kto chciałby twórczo spędzić czas a poprzez udział w wielu ćwiczeniach z zakresu arteterapii poznać siebie i móc w kreatywny sposób wyrazić swoje emocje.

 

Więcej

ODPUST PERSONALNEJ PARAFII AKADEMICKIEJ

Odpust parafialny w czwartek (28 czerwca 2018 r.) o godz. 19.00. 

Dzień odpustu dla parafian jest wyjątkowym świętem, obfitszym w łaskę Bożą i Miłosierdzie Boże. Każdy wierny może uzyskać w tym dniu odpust tj. odpuszczenie wszystkich kar doczesnych za popełnione grzechy. Zapraszamy.

Św. Ireneuszu z Lyonu, módl się za nami.

Więcej

STUDENCKI WYJAZD NA ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży (STUDENTÓW) jak i osób dorosłych (DUSZPASTERZY AKADEMICKICH) :)
Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator. W Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Studencie jedź z nami ...

Więcej

„Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od Ciebie”.

Nadszedł czas na Uczelniach Wyższych zaliczeń, kolokwiów no i egzaminów. Niektórzy piszą swoje prace licencjackie, inżynierskie czy magisterskie. Zatem modlitwa o obecność Ducha Świętego wskazana tym bardziej. Często egzaminom towarzyszy stres i przekonanie: „nie dam rady!”. Powierz się Panu Bogu. Boże, bądź ze mną i pomóż mi, abym dał z siebie wszystko. Daj mi jasność umysłu i ...

Więcej