Aktualności

Częstochowska Fronda

Zapraszamy na spotkanie Częstochowskiej Frondy 28 IV 2016 o godz. 20:00 z prof. Piotrem Jaroszyńskim.

Temat spotkania:

"Spór o Europę czy wojna cywilizacji?"

Więcej

Projekcja filmowa

Film "BERNADETTA. CUD W LOURDES" zostanie wyświetlony w naszym kościele w sobotę 30 kwietnia o 19.00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Więcej

Krąg Biblijny

W ramach cotygodniowych spotkań studenckich KZA - w środę 27 Kwietnia po Mszy św. wieczornej zapraszamy na KRĄG BIBLIJNY, który poprowadzi Siostra Ola Szyborska ze Zgromadzenia Sióstr Paulistek.

Więcej

Po drugiej stronie lustra

Zapraszamy na warsztaty dla kobiet o pięknie i postrzeganiu siebie pt. "Po drugiej stronie lustra, czasem kobieta nosi w sercu pęknięte lustro..", które odbędą się 16 kwietnia 2016r. od godziny 11:00.  

Więcej

Dzień Wspólnoty

Zapraszamy na Dzień Wspólnoty 25+ w niedzielę 17 kwietnia od godziny 13:00. 

Więcej

Czuwanie na Jasnej Górze

Jak co roku na Jasnej Górze nasze duszpasterstwo prowadzi czuwanie w kaplicy cudownego obrazu Najświętszej Maryi Panny. W tym roku zapraszamy 11 kwietnia o 21.00 apelem, a kończymy Eucharystią o 24.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W tym roku ze względu na jubileusz będziemy zanurzać się w miłosierdziu bożym.

Więcej

Akademicka Pielgrzymka na Jasną Górę

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce akademickiej na Jasną Górę. Studenci i pracownicy świata nauki przebywać będą w Częstochowie od 22 do 24 kwietnia 2016 r. Gościem specjalnym będzie Dominika Figurska i Robert "Litza" Friedrich. Więcej informacji na plakatach.

Więcej

Jedź z nami na ŚDM

Jedź z nami na ŚDMStudenci. 

Wielkimi krokami zbliżają się obchody Światowych Dni Młodzieży w Polsce. Wspólnota akademicka planuje przeżywać ŚDM w Krakowie cały tydzień. W programie ciekawe katechezy wygłaszane przez biskupów, festiwal młodych, droga krzyżowa, całonocne czuwanie i Msza św. z papieżem Franciszkiem. A przede wszystkim niesamowite spotkanie z młodymi ludźmi z całego świata.

Więcej

Wieczór uwielbienia

23 maja o 20.00 zapraszamy na wieczór uwielbienia. Jako Wspólnota chcemy spotykać się razem, aby w jedności i wolności uwielbiać Pana Boga! Są to spotkania otwarte.

Więcej

Adoracja w intencji ŚDM

 25 kwietnia zapraszamy na Adoracja w intencji Światowych Dni Młodzieży od godz.: 20:00

Więcej

Rekolekcje Ruchu Światło-Życie - "Moje miłosierne serce bije dla Ciebie"

Zapraszamy na rekolekcje wakacyjne  Ruchu Światło-Życie. 

Szczegóły na http://cz.oaza.pl

Więcej

Projekcja Filmowa

Film "WAR ROOM – SIŁA MODLITWYzostanie wyświetlony w naszym kościele w sobotę 28 maja o 19.00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Więcej