Aktualności

„A kiedy mury urosną, pojednanie jest bardzo trudne” – Papież Franciszek.

W związku z dramatyczną sytuacją na Ukrainie, Caritas Archidiecezji Częstochowskiej przeprowadzi we wszystkich parafiach w niedzielę 2 III br. zbiórkę pieniędzy na zakup leków, żywności i pomoc rodzinom represjonowanym. Prosimy o wspracie i dziękujemy za pomoc.

 


Więcej

Spotkanie wolontariuszy

Żyjesz nie tylko dla siebie... - Dołącz do grupy wolontariuszy!

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wolontariatem oraz chęcią niesienia pomocy innym na spotkanie Wolontariatu Dziecięcego, które odbędzie się 25 lutego (wtorek) o godz. 18:00 w DA Emaus ul. Kilińskiego 132. Do zobaczenia! :)

Więcej

Spotkanie KZA

Zapraszamy na spotkanie Katolickiego Związku Akademickiego "Emaus", które odbędzie się w środę (26 lutego) przed Mszą Świętą o godzinie 17.45.

Więcej

Bal Karnawałowy

Zapraszamy na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 1 marca 2014 w auli naszego Duszpasterstwa. Tematem przewodnim, do którego należy dostosować karnawałowe kreacje, jest KOLOR - czyli całość stroju w jednym kolorze :)

 

 

 

Miejsce: Aula DA Emaus (ul. Kilińskiego 132)

Start: 1 marca 2014, 17.00 (Msza Święta w DA Emaus)

Cena: 25 zł od osoby

Zapisy oraz ewentualne pytania: Paweł Durkalec (tel ...

Więcej

Spotkanie Częstochowskiego Klubu Frondy

Częstochowski Klub Frondy zaprasza na spotkanie z prof. Piotrem Jaroszyńskim, które odbędzie się 20 lutego w CZWARTEK o godz. 20:00.

Temat spotkania: "Ideologiczne źródła kryzysu rodziny".

Spotkanie odbędzie się przy kościele akademickim pw. św. Ireneusza, ul. Kilińskiego 132. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 19:00, a po niej spotkanie z zaproszonym gościem.

Więcej

Kurs jęz. włoskiego w DA Emaus

Rozpoczął się kolejny semestr nauki jęz. włoskiego w naszym Duszpasterstwie. Powstała również nowa grupa - POCZĄTKUJĄCA, do której można jeszcze dołączyć. Zapraszamy we wtorek o godz. 17.50 do auli.
Jednocześnie przypominamy istniejącym grupom, że nowy semestr już się rozpoczął (zarówno jęz. angielski jak i jęz. włoski). Dni zajęć oraz godziny pozostają bez zmian. Szczegółowe informacje na podstronie: Jez. włoski lub ...

Więcej

1% dla Fundacji Akademickiej NA PROGU

Fundacja Akademicka NA PROGU zajmuje się tworzeniem projektów o charakterze charytatywnym, edukacyjnym, społeczno-kulturalnym oraz ewangelizacyjnym, które skierowane są do osób w różnym wieku ze szczególnym akcentem położonym na środowisko akademickie.

Więcej