Nasz tydzień

W dni powszednie (od poniedziałku do piątku) zapraszamy na codzienne Msze św. o godz. 18.00 i 19.00. Natomiast w niedzielę o godz. 10.00 (dla rodzin), 11.30 oraz 20.00 (dla środowiska akademickiego).
 

Od poniedziałku do środy po Mszy św. o godz. 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, czyli czas nabierania sił przed Panem Jezusem.

Zachęcamy do uczestnictwa w każdy czwartek w spotkaniach formacyjnych o 19.30. Spotkania odbywają się w duchu Szkoły Nowej Ewangelizacji (grupa dzielenia, konferencja tematyczna i modlitwa uwielbienia).

Tych, którzy kochają budować relacje (poprzez sport, kino, planszówki itp.) zapraszamy na spotkania w każdą środę o 20 w auli DA.

W każdy piątek od godz. 17:00 do 18:00 zapraszamy na "Dialogi Nikodemowe". Idea spotkań zaczerpnięta jest z Pisma Świętego, a wieczorny czas spędzony w świątyni jest pamiątką nocnej rozmowy Nikodema z Jezusem. Tak jak Nikodem możemy w ciszy i skupieniu spotkać Jezusa w adoracji. Nie wahaj się, On zaprasza Cię na osobiste spotkanie. Podczas adoracji istnieje również okazja do spowiedzi z kierownictwem duchowym i możliwość rozmowy z duszpasterzem.

Po piątkowej Mszy św. (ok. godziny 20) zapraszamy również wszystkich, którzy chcą pomóc w cotygodniowym sprzątaniu naszego kościoła.