Aktualności

God'smob 2013

29
04'13

Już raz tańczyliśmy w Krakowie:) Tutaj możecie zobaczyć film z akcji: https://www.youtube.com/watch?v=LUXAPt2Q44k

Co to jest God'smob?
Wiesz co to jest flashmob? Z pewnością J God’smob (z ang. Boży tłum) to nazwa, która powstała na określenie nowego tańca ewangelizacyjnego i całej akcji. To ewangelizacyjny flashmob J Będziemy stopniowo dołączać do układu,  na początku sprawiając wrażenie przechodniów, czy widzów. I właśnie tańcem i muzyką chcemy mówić innym o Bogu!

Chcemy razem zatańczyć energiczny taniec dając świadectwo naszej wiary, z radości obecności Boga w naszym życiu! Na chwałę Naszego Boga!

Będziemy także zapraszać na Europejskie Forum Młodych 2013 - Rio in Częstochowa! oraz na spotkanie modlitewno-ewangelizacyjne "Poczuj smak prawdy!". Po zatańczeniu układu chcemy rozdawać ludziom wodę mineralną z napisem: Poczuj smak Prawdy! z zaproszeniem na spotkanie 8 czerwca i na Rio in Częstochowa! Więc będzie ciekawie :)

Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych ludzi do włączenia się w akcję!!! I prosimy o wsparcie modlitewne!
Szukamy także osób grających na bębnach, którzy zagrają intro do tańca!

Będzie suuuper! A szczególną sprawą jest miejsce i czas wydarzenia - Juwenalia! Więc dotrzemy do dużej ilości młodych ludzi! Jesteśmy obecni na facebooku: https://www.facebook.com/events/246953735444886/


Prosimy Was o najpierw nauczenie się samodzielnie choreografii i przyjście na próby:

1. Sobota 11 maja godz. 18.30 (w ten dzień zapraszamy głównie te osoby, które nie mogły uczestniczyć w pierwszej próbie)
2. Środa 15 maja
3. Czwartek 16 maja - PRÓBA GENERALNA

Wszystkie próby odbędą się w parafii MBZ przy ul. Słowackiego 19/ 21. Potrwają 1-1,5h. Przynieście obuwie zamienne, wygodny strój do tańczenia i duuużo energii! :) Trzeba być na wszystkich próbach! O wyjątkowych sytuacjach, które nie pozwalają Wam przyjść na próbę, prosimy, abyście nas powiadomili.

Zgłaszajcie swój udział do nas na adres: godsmob2013@gmail.com albo dajcie nam znać, że chcecie tańczyć na próbie :)
Szukamy osób do:
- tańca,  
- tańca z flagami,
- grania na bębnach  
- chętnych do rozdawania butelek z wodą "Poczuj smak prawdy" z zaproszeniem na spotkanie modlitewo-ewangelizacyjne 8 czerwca w Częstochowie i na Rio in Częstochowa!

W razie wszelkich pytań, niejasności, prosimy piszcie na adres: godsmob2013@gmail.com. Jesteśmy też dostępni pod telefonem: Monika - 515 273 357, Ks. Michał - 606 317 697. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Was !!!

Monika Ostafin
odpowiedzialna za promocję w Polsce Europejskiego Forum Młodych 2013 - Rio in Częstochowa!

Ks. Michał Krawczyk
Zespół ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Częstochowskiej