Aktualności

GOSPEL 2013 - Warsztaty wokalne w DA Emaus (SPOTKANIE 2)

24
01'13

Aby zgłosić swój udział należy:
1. przesłać e-maila (fundacja@naprogu.org.pl) z następującymi danymi:
- Imię i nazwisko,
- Wiek,
- Miejscowość,
- Telefon,
- Adres e-mail,
- Czy będziesz zamawiać obiad

2. wpłacić 10 zł. na konto fundacji:
Fundacja Akademicka Na Progu, Częstochowa, ul. Kilińskiego 132
95 8980 0009 2015 0098 7024 0001
W tytule przelewu prosimy wpisać: "Gospel" oraz imię i nazwisko osoby zgłaszającej się.

Jest możliwość zamówienia dwudaniowego SMACZNEGO obiadu (12 zł). W przypadku zamówienia obiadu prosimy o wpłatę 22 zł (10 zł za udział + 12 zł obiad).

Kwota, jaką proponujemy będzie dla nas dużą pomocą w organizacji spotkania warsztatowego, mimo że pokryje tylko w części koszty. Jednak nie chcielibyśmy aby opłata była dla kogoś przeszkodą w udziale w warsztatach. Dlatego osoby, które chcą uczestniczyć w warsztatach a nie mogące zapłacić PROSIMY O KONTAKT.

UWAGA: Dla uczestników biorących udział w styczniowych warsztatach, koszt udziału w 2-dniowych warsztatach GOSPEL w marcu będzie pomniejszony o 10 zł.

Podczas prób będziemy przygotowywać pieśni na wieczór uwielbienia, ale także będzie część poświęcona emisji głosu. Kontynuacja tych warsztatów odbędzie się w marcu przed niedzielą palmową (2-dniowe: sobota, niedziela).
Niedziela Palmowa będzie kulminacją naszych spotkań: po 2 dniach wytężonych prób będziemy śpiewać podczas obchodów Światowych Dni Młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej, a następnie wieczorem zakończymy wszystko KONCERTEM GOSPEL w Parafii Akademickiej.
W najbliższych warsztatach może wziąć udział każdy, niezależnie czy będzie na następnym spotkaniu w styczniu lub w marcu czy też nie. Wiek też nie ma znaczenia, choć bardziej spotkania te skierowane są do młodzieży (15-35 lat).

Parę słów o instruktorze:
Maciej Ścibor - świetny wokalista, solista grup muzycznych z nurtu muzyki Gospel, jazz, soul, prowadzi warsztaty muzyczne dla różnych grup. Współpracował, m.in.,  poznańskim chórem Gospel Joy, SOS Gospel Project, New Life’M, Violą Brzezinską, Ewą Nawrot. Na co dzień przede wszystkim śpiewa w Deus Meus i w szczecińskiej formacji gospelowej Basanda. Jako wokalista uczestniczy również w wielu festiwalach i koncertach – Jednego Serca Jednego Ducha, Abba Pater, Wiatr z wyspy. Ma dar wydobywania z ludzi pokładów energii i zapału, a przede wszystkim – drzemiącej w nich muzyki. Wydaje się, że uwielbia to, co robi!