Aktualności

MAM TALENT

21
11'10

DA Emaus Kuźnia Młodych Talentów:)
24.11.br. godz 20.00


"Jednemu dał pięć talentów, drugiemu dwa, trzeciemu jeden, każdemu według jego zdolności, i odjechał" /Mt 25, 15./


Dobry Bóg daje talent, a resztę musisz zrobić sam! Możemy śmiało sparafrazować słowa piosenki Anny Marii Jopek. Każdy z nas dostał od Pana talent, co niektórzy nawet i kilka. Jesteś na pewno w tej grupie szczęśliwych posiadaczy zdolności. Może nie wierzysz w to,  może nie dostrzegasz swoich możliwości, a może nie masz odwagi przyznać, że jesteś kimś wyjątkowym. Uwierz w to! Jesteś! I to jest właśnie szansa dla Ciebie:)

24 listopada w naszym duszpasterstwie nastąpi wyjątkowy czas dla takich osób jak Ty! Pokaż nam się ze swoim talentem. Zatańcz, zaśpiewaj, zaprezentuj nam swoje wiersze, prozę, pokaż obraz. Jesteś żywym świadectwem tego, że Bóg obdarza nas niezliczoną ilością darów, które mają nam służyć w życiu. Pomagają nam w dążeniu do szczęśliwości wiecznej i upiększają naszą doczesną wędrówkę. Nie zakopuj więc swojego talentu głęboko w ziemi, lecz przyjdź z nim do nas i wykorzystaj swoje 5 minut. Poczuj, że ktoś Cię docenia, zauważa, podziwia.  

Weź sobie do serca słowa św. Pawła, który mówi w Drugim Liście do Tymoteusza: „Dobrego depozytu  strzeż z pomocą Ducha Świętego, który w nas mieszka”. Niech Mam talent w duszpasterstwie stanie się Twoją areną, na której wystąpisz. Twój talent jest cenny i ważny dla każdego z nas! Przyjdź! Czekamy właśnie na Ciebie!


Swój talent zgłosić możesz do 20 listopada.
Zadzwoń: 509583956
Napisz: Angelik90@interia.pl
Pozdrawiam serdecznie i czekam na Was: Koordynator akcji - Angelika Sitek