Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 28.08.2022 r.

28
08'22
  1. PRZYPOMINAMY, ŻE W MIESIĄCU WRZEŚNIU MSZE ŚW. W NIEDZIELE I UROCZYSTOŚCI O GODZ. 11.30 i 20.00. W TYGODNIU OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU MSZA ŚW. O GODZ. 19.00.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do środy. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 18.00  
  3. W czwartek o godz. 19.30 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji – modlitwa uwielbienia.
  4. Dziękuję Studentom za piątkowe sprzątanie kościoła. W najbliższy piątek proszę o posprzątanie kościoła Wspólnotę Rodzin Emaus.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 zostaną poświęcone tornistry i przybory szkolne.
  6. W przyszły poniedziałek – 5 września – WIECZÓR UWIELBIENIA. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 19.00, następnie godzinna modlitwa uwielbienia i DOBA EUCHARYSTYCZNA w ciszy, która potrwa do wtorku do Mszy wieczornej. Przy wejściu do kościoła jest godzinowy harmonogram adoracji. Prosimy o wpisywanie się w dowolnej godzinie. Wierzymy, że ten harmonogram szybko się zapełni.
  7. Zapraszam wszystkich, którzy pragną posługiwać muzycznie na Mszach św. w tygodniu i w niedzielę (grających i śpiewających) na spotkanie 5 września po Wieczorze Uwielbienia.
  8. Zapraszamy STUDENTÓW na niesamowity czas w Tatrach. RAZEM będziemy zdobywać szczyty i umacniać się duchowo, by "naładować akumulatory" przed nowym rokiem akademickim. Termin 10-17 września. Zapisy do końca sierpnia u prezes KZA - Oli Maziarskiej lub u ks. Michała. Koszt: członkowie KZA – 400 zł, studenci – 520 zł.
  9. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika Niedziela. Polecamy również słuchanie Katolickiego Radia Fiat.
  10. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia, zdrowia i odpoczynku.