Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 21.08.2022 r.

22
08'22
  1. Od 17 sierpnia do 25 sierpnia trwamy w Nowennie przed Uroczystością NMP Częstochowskiej, patronki naszego miasta i Archidiecezji. W naszej wspólnocie Nowenna będzie odmawiana na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do środy. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 18.00.
  3. W czwartek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie modlitewne Szkoły Nowej Ewangelizacji.  
  4. Dziękuję Wspólnocie 25+ za piątkowe sprzątanie kościoła. W najbliższy piątek proszę o posprzątanie kościoła Studentów.
  5. Zapraszamy STUDENTÓW na niesamowity czas w Tatrach. RAZEM będziemy zdobywać szczyty i umacniać się duchowo, by "naładować akumulatory" przed nowym rokiem akademickim. Termin 10-17 września. Zapisy do końca sierpnia u prezes KZA - Oli Maziarskiej lub u ks. Michała. Koszt: członkowie KZA – 400 zł, studenci – 520 zł.
  6. Zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne, ich rodziny i przyjaciół do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w najbliższą sobotę 27 sierpnia. Wystarczy przyjechać pod kościół parafialny w Olsztynie k/Częstochowy n godz. 9.00 i wyruszyć na pielgrzymi szlak.
  7. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika Niedziela. Polecamy również słuchanie Katolickiego Radia Fiat.
  8. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia, zdrowia i odpoczynku.