Aktualności

Juwenalia

16
05'15

Studenci świętują, a więc i DA „Emaus” zaprasza do wspólnej zabawy i integracji. Poniżej przedstawiamy program tygodniowy.

 

Środa (20.05)
Bal z klasą w Klub „Filutek”, mieszczącym się w akademiku Bliźniak.

 

Czwartek (21.05)
Wspólne grillowanie w DA tuż po mszy świętej ok. 20. Jedyne o co trzeba zadbać to własne kiełbaski :) W międzyczasie planowana wspólna integracja podczas różnego rodzaju gier i zabaw.

 

Piątek (22.05)
O godzinie 12:00 będziemy wspólnie uczestniczyć w korowodzie studenckim. Wymarsz spod Klubu Politechnik, a zakończenie na Placu Biegańskiego.
W tym samym czasie osoby chcące spędzić czas na rowerach zapraszamy na wycieczkę do Poraja. Na miejscu czeka nas wspólne żeglowanie. Osoby nie posiadające rowerów mogą dojechać pociągiem lub samochodem. Wyjazd rowerami o godzinie 12:00 spod duszpasterstwa, o 13:30 spotykamy się w Poraju. Obiad we własnym zakresie. Planowany wyjazd o godzinie 17:30. W drodze powrotnej zatrzymamy się na herbacie w Świętej Puszczy w Olsztynie (w przypadku złej pogody rajd zostanie odwołany).

 

Sobota (23.05)
Na godzinę 20 zapraszamy na czuwanie z okazji Zesłania Ducha Świętego. Będziemy wspólnie uwielbiać Pana, słuchać Jego słów i prosić o dary Ducha Świętego dla każdej ze wspólnot.

 

Niedziela (24.05)
Msza święta na zakończenie Juewnaliów o godzinie 20:00.