Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 10.09.2023 r.

10
09'23

W związku z bardzo ciężkim stanem zdrowia Krzysztofa Szewczyka, bardzo serdecznie proszę o nieustanną modlitwę o cud uzdrowienia dla niego. Polecajmy jego oraz całą rodzinę opiece Matki Bożej.

Ks. Wojciech Biś, nasz duszpasterz, w związku z posługą duszpasterską w dwóch miejscach podjął trudną decyzję o rezygnacji z posługi w DA Emaus. Ks. Abp Wacław Depo przyjął Jego prośbę i z dniem jutrzejszym ks. Wojciech zostaje zwolniony z posługi w naszym Duszpasterstwie. Naszą wdzięczność za czas Jego zaangażowania w Emaus będziemy mogli wyrazić w niedzielę 24 września po Mszy św. o godz. 11.30.

Msze św. w niedziele we wrześniu o godz. 11.30 i 20.00. NIE MA MSZY O GODZ. 10.00

Kawiarenka będzie funkcjonować o października

We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie z cyklu „Pogłębiarka”, czyli rozważanie Słowa Bożego metodą ignacjańską. Serdecznie zapraszam.

Adoracja półgodzinna w ciszy po Mszy wieczornej od poniedziałku do piątku.

Dziękuję za wczorajsze posprzątanie kościoła Wspólnocie 25+. W najbliższą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Wspólnotę SNE.

Zapraszam wszystkich, którzy pragną posługiwać muzycznie na Mszach św. w tygodniu i w niedzielę (grających i śpiewających) na spotkanie 18 września (poniedziałek) o godz. 20.00, natomiast wszystkich liderów grup formacyjnych z naszego Duszpasterstwa zapraszam na spotkanie 19 września (wtorek) na godz. 20.00.

W minionym tygodniu zostały pomalowane pokoje na górnym piętrze na plebanii oraz odnowione i polakierowane wszystkie okna. W tym tygodniu rozpoczniemy malowanie kościoła. Serdecznie dziękuję za dziesięciny oraz ofiary serca składane na tacę i przelewane na konto.

W sobotę 23 września o godz. 10.00 w auli Duszpasterstwa kolejny wykład fizjoterapeuty Krzysztofa Jędrka o zdrowiu dzieci od 3 lat wzwyż. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika „Niedziela” oraz do słuchania Katolickiego Radia Fiat.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia