Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 03.09.2023 r.

03
09'23

W związku z bardzo ciężkim stanem zdrowia Krzysztofa Szewczyka, bardzo serdecznie proszę o nieustanną modlitwę o cud uzdrowienia dla niego. Polecajmy jego oraz całą rodzinę opiece Matki Bożej.

Msze św. w niedziele w okresie wakacji o godz. 11.30 i 20.00. NIE MA MSZY O GODZ. 10.00

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

Dzisiaj NIE BĘDZIE kawiarenki.

Jutro, w poniedziałek – WIECZÓR UWIELBIENIA. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 19.00, następnie godzinna modlitwa uwielbienia i DOBA EUCHARYSTYCZNA w ciszy, która potrwa do wtorku do Mszy wieczornej. Przy wejściu do kościoła jest godzinowy harmonogram adoracji. Proszę o wpisywanie się w dowolnej godzinie. Wierzę, że ten harmonogram szybko się zapełni.

We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie z cyklu „Pogłębiarka”, czyli rozważanie Słowa Bożego metodą ignacjańską. Serdecznie zapraszam.

W piątek po Mszy św. zgromadzimy się na modlitwie do Ducha Świętego przed rozpoczynającym się nowym rokiem formacyjnym. Serdecznie zapraszam wszystkie rodziny formujące się we Wspólnocie Rodzin Emaus.

Adoracja półgodzinna w ciszy po Mszy wieczornej od poniedziałku do piątku.

Dziękuję za wczorajsze posprzątanie kościoła Wspólnocie Rodzin Emaus. W najbliższą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Wspólnotę 25+.

Zapraszam wszystkich, którzy pragną posługiwać muzycznie na Mszach św. w tygodniu i w niedzielę (grających i śpiewających) na spotkanie 18 września (poniedziałek) o godz. 20.00, natomiast wszystkich liderów grup formacyjnych z naszego Duszpasterstwa zapraszam na spotkanie 19 września (wtorek) na godz. 20.00.

W tym tygodniu rozpoczniemy konieczne prace remontowe. Wszystkie okna muszą zostać oczyszczone i zabezpieczone na nowo lakierem. Rozpoczniemy również malowanie kościoła. Serdecznie dziękuję za dziesięciny oraz ofiary serca składane na tacę i przelewane na konto.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika „Niedziela” oraz do słuchania Katolickiego Radia Fiat.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia