Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 11.09.2022 r.

16
09'22
  1. PRZYPOMINAMY, ŻE W MIESIĄCU WRZEŚNIU MSZE ŚW. W NIEDZIELE I UROCZYSTOŚCI O GODZ. 11.30 i 20.00. W TYGODNIU OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU MSZA ŚW. O GODZ. 19.00.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do środy. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 18.00  
  3. W środę o godz. 20.00 spotkanie Wspólnoty 25+.
  4. W czwartek po Mszy św. zostanie odprawione nabożeństwo różańcowe przed Najświętszym Sakramentem zakończone śpiewem Suplikacji w intencji pokoju na Ukrainie. Bądźmy razem w modlitwie.
  5. Już dzisiaj pragnę poinformować, że w naszej wspólnocie w październiku po raz pierwszy od 15 lat będziemy przeżywać czas misji parafialnych. Temat: „Od rozczarowanie do pełni życia”. Misje poprowadzi ks. Tomasz Matyjaszczyk wraz z ekipą z Żar. Rozpoczniemy niedzielą 16 października a zakończymy niedzielą 23 października. Codziennie będziemy karmić się Słowem Bożym i otwierając się na łaskę Bożą chcemy pozwolić Bogu działać w naszym życiu.
  6. Czas misji będzie poprzedzony dwutygodniową ewangelizacją w akademikach. Ewangelizacja będzie prowadzona na kilku frontach: post, modlitwa i ewangelizacja od drzwi do drzwi. Bardzo Was proszę o roztropne i ewangeliczne podjęcie jednej z wymienionych form. Szczegóły kiedy, jak i gdzie się zapisać na konkretną formę będzie ogłoszone za dwa tygodnie.
  7. Dziękuję Wspólnocie 25+ za piątkowe sprzątanie kościoła. W najbliższy piątek proszę o posprzątanie kościoła Wspólnotę Szkoły Nowej Ewangelizacji.
  8. W przyszłym tygodniu zostanie zmieniona papa na części dachu kościoła oraz założona klimatyzacja w kościele. W perspektywie należy zabezpieczyć ramy wszystkich okien, aby nie uległy zniszczeniu. Serdecznie dziękuję za dziesięciny oraz ofiary serca składane na tacę i przelewane na konto.
  9. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika Niedziela oraz „Miłujcie się”. Polecamy również słuchanie Katolickiego Radia Fiat.
  10. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia, zdrowia i odpoczynku.