Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 17.07.2022 r.

17
07'22
  1. PRZYPOMINAMY, ŻE W MIESIĄCACH WAKACYJNYCH (LIPIEC, SIERPIEŃ I WRZESIEŃ) MSZE ŚW. W NIEDZIELE I UROCZYSTOŚCI O GODZ. 11.30 i 20.00. W TYGODNIU W WAKACJE MSZA ŚW. TYLKO O GODZ. 19.00.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do czwartku. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświecenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po poświęceniu będzie można zabrać ze sobą breloczek do kluczy z wizerunkiem św. Krzysztofa.
  4. Dziękuję za piątkowe sprzątanie kościoła Wspólnocie 25+.
  5. 3-letni Kubuś potrzebuje kosztownej operacji serca w USA. Do końca zbiórki pozostały tygodnie, a brakuje około 1,5 miliona zł. Społeczność Prusicka organizuje piknik rodzinny w dniu 31 lipca godzina 13:00 na którym odbędzie się loteria rzeczy. Pieniądze zebrane z pikniku zostaną w całości przekazane na leczenie Kubusia. Z tego tytułu zachęcamy do przynoszenia nieużywanych rzeczy, które będą mogły zostać wystawione na licytacji oraz samego udziału w rodzinnym pikniku. Przyniesione rzeczy prosimy zostawiać w wystawionej skrzynce przy wejściu do kościoła do dnia 27 lipca. Dodatkowo rodzice chłopca prowadzą zbiórkę finansową na siepomaga.pl. Link do zbiórki znajduje się na fb Duszpasterstwa Akademickiego.
  6. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika Niedziela. Polecamy również słuchanie Katolickiego Radia Fiat.
  7. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia, zdrowia i odpoczynku.