Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 2 maja 2021 r.

02
05'21
 1. Przypominamy, że liczba osób w naszej świątyni przebywających w czasie nabożeństw liturgicznych to – 21 osób. Prosimy WSZYSTKIM o bezwzględne przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa maseczkami w kościele. To wyraz troski i miłości wobec bliźnich. Obowiązek ten NIE DOTYCZY OSÓB, które mają zaświadczenie od lekarza.
 2. Nabożeństwa majowe codziennie od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 18.30. W piątek nabożeństwo majowe poprowadzą dzieci. Będzie niespodzianka. 
 3. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 10.00, 11.30, 19.00 i 20.00. Po Mszy św. o godz. 20.00 kolejny Wieczór Uwielbienia rozpoczynający Dobę Eucharystyczną. Serdecznie zapraszamy. Godzinowy harmonogram adoracji przy wejściu do kościoła. Prosimy o wpisywanie się w dowolnej godzinie.
 4. SPOTKANIA FORMACYJNE w tym tygodniu:
  W ŚRODĘ o godz. 18.00 – spotkanie scholi dziecięcej
  W CZWARTEK na godz. 19.30 zapraszamy studentów oraz wszystkich chętnych pragnących formować się w SNE św. Jana Chrzciciela. Spotykamy się w kościele na dzieleniu, następnie konferencja i modlitwa uwielbienia.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do środy. W czwartek NIE BĘDZIE adoracji. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
 6. W najbliższy weekend od 7 do 9 maja w naszej parafii odbędzie się Kurs Nowe Życie. To trzydniowe rekolekcje ewangelizacyjne, w czasie których będziesz mógł doświadczyć spotkania Żywego Boga. Więcej informacji na stronie sneczestochowa.org w zakładce kalendarium. Zapisy do środy włącznie. Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania, proszę kontaktować się z ks. Jakubem, który jest odpowiedzialny za ten Kurs.
 7. Dziękujemy osobom, które w piątek posprzątały kościół, choć nie przynależą do żadnej wspólnoty formacyjnej. Dziękujemy za podjęcia odpowiedzialności i troskę za nasz kościół. W najbliższy piątek proszę o posprzątanie kościoła Wspólnotę Rodzin Emaus.
 8. W auli nadal wystawione są maseczki jednorazowe, które otrzymaliśmy od Straży Pożarnej. Zachęcamy do zabrania ich, by chronić siebie i innych.
 9. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika Niedziela oraz do słuchania Katolickiego Radia Fiat.
 10. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia.