Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 25 kwietnia 2021 r.

25
04'21
 1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Niedziela Dobrego Pasterza. Kościół obchodzi Światowy Dzień modlitw o Powołania. Z tej okazji papież Franciszek wystosował orędzie, w którym ukazuje postać św. Józefa jako wzór człowieka realizującego swoje powołanie. Treść orędzia wywieszona jest na tablicy ogłoszeń oraz umieszczona na naszej stronie.
 2. Dziś kolejny Dzień skupienia WRE. Serdecznie zapraszamy wszystkich małżonków. Rozpoczęcie o godz. 15.30, zakończenie o godz. 18.30 w naszym kościele.
 3. Przypominamy, że liczba osób w naszej świątyni przebywających w czasie nabożeństw liturgicznych to – 21 osób. Prosimy WSZYSTKIM o bezwzględne przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa maseczkami w kościele. To wyraz troski i miłości wobec bliźnich. Obowiązek ten NIE DOTYCZY OSÓB, które mają zaświadczenie od lekarza.
 4. Nabożeństwa majowe codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.30, w niedzielę
  o godz. 19.30. Serdecznie zapraszamy.
 5. SPOTKANIA FORMACYJNE w tym tygodniu:
  W ŚRODĘ o godz. 18.00 – spotkanie scholi dziecięcej
  W ŚRODĘ o godz. 20.00 – spotkanie Wspólnoty 25+
  W CZWARTEK na godz. 19.30 zapraszamy studentów oraz wszystkich chętnych pragnących formować się w SNE św. Jana Chrzciciela. Spotykamy się w kościele na dzieleniu, następnie konferencja i modlitwa uwielbienia.
  W SOBOTĘ o godz. 9.00 – zbiórka ministrantów
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do środy. W czwartek NIE BĘDZIE adoracji. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
 7. Dziękujemy Studentom za piątkowe sprzątanie kościoła. W najbliższy piątek proszę
  o posprzątanie kościoła wszystkich, którzy identyfikują się z naszą wspólnotą parafialną, choć nie przynależą do grup i wspólnot formacyjnych. Zachęcam do podjęcia odpowiedzialności za nasze wspólne dobro, jakim jest ten wspaniały kościół.
 8. W poniedziałek 3 maja o godz. 20.00 kolejny Wieczór Uwielbienia rozpoczynający Dobę Eucharystyczną. Godzinowy harmonogram adoracji przy wejściu do kościoła. Prosimy o wpisywanie się w dowolnej godzinie.
 9. W auli wystawione są maseczki jednorazowe, które otrzymaliśmy od Straży Pożarnej. Zachęcamy do zabrania ich, by chronić siebie i innych.
 10. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego Tygodnika Niedziela oraz do słuchania Katolickiego Radia Fiat.
 11. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia.