Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 24 stycznia 2021 - 3 Niedziela zwykła

24
01'21
 1. Przypominamy WSZYSTKIM o bezwzględnym obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Obowiązek ten NIE DOTYCZY OSÓB, które mają zaświadczenie od lekarza.
 2. Dzisiaj kolejny Dzień Skupienia Wspólnoty Rodzin Emaus. Zapraszamy wszystkie chętne rodziny na spotkanie do kościoła lub online. W programie konferencja oraz adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie o godz. 15.30,
  a zakończenie ok. godz. 18.30.
 3. Dziś zbiórka dla poszkodowanych wskutek trzęsienia ziemi w Chorwacji. Ofiary na ten cel można składać do puszki umieszczonej przy gazetach.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do środy.
  W CZWARTEK NIE BĘDZIE ADORACJI. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy
 5. Spotkanie dziecięcej scholii w środę o godz. 18.00.
 6. Dziękujemy Studentom za piątkowe sprzątanie kościoła. W najbliższy piątek proszę o posprzątanie kościoła wszystkich, którzy identyfikują się z naszą wspólnotą parafialną, choć nie przynależą do grup i wspólnot formacyjnych.
 7. W poniedziałek 1 lutego o godz. 20.00 kolejny Wieczór Uwielbienia rozpoczynający Dobę Eucharystyczną. Godzinowy harmonogram adoracji przy wejściu do kościoła. Prosimy o wpisywanie się w dowolnej godzinie.
 8. Za tydzień w niedzielę koncert kończący okres Bożego Narodzenia w wykonaniu zespołu, który gra co niedzielę na wieczornej Mszy św. Usłyszymy zarówno tradycyjne kolędy jak i współczesne utwory bożonarodzeniowe w ciekawych aranżacjach. Koncert odbędzie się po Mszy św. o godz. 20.00.
 9. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego tygodnika Niedziela.
 10. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia.