Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 17 stycznia 2021 - 2 Niedziela zwykła

17
01'21
 1. MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 18.00 i 19.00. Będą to już STAŁE godziny Mszy św. w tygodniu.
 2. Przypominamy WSZYSTKIM o bezwzględnym obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Obowiązek ten NIE DOTYCZY OSÓB, które mają zaświadczenie od lekarza.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do środy.
  W CZWARTEK NIE BĘDZIE ADORACJI. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy
 4. Dziękujemy Wspólnocie 25+ za piątkowe sprzątanie kościoła. W najbliższy piątek proszę
  o posprzątanie kościoła studentów.
 5. Dziękujemy bardzo Rafałowi, Bartkowi i Mateuszowi za odśnieżenie dachu kościoła.
 6. 7 stycznia rozpoczęliśmy Seminarium Odnowy Wiary, które potrwa do Świąt Wielkanocnych. Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji o uczestnictwie – możesz przyjść
  w czwartek na godz. 19.30. Seminarium można również przeżywać online. Podręcznik formacyjny do odbioru u ks. Jakuba. Koszt 25 zł.
 7. Spotkania dziecięcej scholii w środę o godz. 18.00. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy.
 8. Od 23 stycznia br. rozpoczyna się również Kurs Lektorski online dla naszej archidiecezji. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.lso.archiczest.pl Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 stycznia br.
 9. W przyszłą niedzielę kolejny Dzień Skupienia Wspólnoty Rodzin Emaus. Zapraszamy wszystkie chętne rodziny na spotkanie do kościoła lub online. W programie konferencja oraz adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie o godz. 15.30, a zakończenie ok. godz. 18.30.
 10. W przyszłą niedzielę zbiórka dla poszkodowanych wskutek trzęsienia ziemi w Chorwacji.
 11. Zapraszamy wszystkich na koncert kończący okres Bożego Narodzenia w wykonaniu zespołu, który gra co niedzielę na wieczornej Mszy św. Usłyszymy zarówno tradycyjne kolędy jak i współczesne utwory bożonarodzeniowe w ciekawych aranżacjach. Koncert odbędzie się 31 stycznia (niedziela) po Mszy św. o godz. 20.00.
 12. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego tygodnika Niedziela.
 13. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia.