Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 10 stycznia 2021 - Niedziela Chrztu Pańskiego

10
01'21
 1. MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 18.00 i 19.00. Będą to już STAŁE godziny Mszy św. w tygodniu.
 2. Przypominamy WSZYSTKIM o bezwzględnym obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele
  w czasie nabożeństw liturgicznych.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy poł godziny po Mszy o godz. 19.00 od poniedziałku do środy. W CZWARTEK NIE BĘDZIE ADORACJI. W piątek „Dialogi nikodemowe” od godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy
 4. Zostały jeszcze poświęcone zestawy kredy oraz kadzidła. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na rekolekcje wyjazdowe dla studentów.
 5. Dziękujemy Wspólnocie Rodzin Emaus za piątkowe sprzątanie kościoła. W najbliższy piątek proszę o posprzątanie Wspólnotę 25+.
 6. W czwartek rozpoczęliśmy Seminarium Odnowy Wiary, które potrwa do Świąt Wielkanocnych. Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji o uczestnictwie – możesz przyjść w czwartek na godz. 20.00. Seminarium można również przeżywać online. Podręcznik formacyjny do odbioru u ks. Jakuba. Koszt 25 zł.
 7. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów odbędzie się 23 stycznia o godz. 9.00. NIE BĘDZIE SPOTKANIA W SOBOTĘ 16 stycznia.
 8. Katecheza przedchrzcielna - 16 stycznia o godz. 10.00. Zachęcamy wszystkich, którzy
  w najbliższym czasie pragną ochrzcić swoje dzieci w naszej parafii do udziału
  w tym przygotowaniu. Szczegóły zgłoszenia na naszej stronie DA Emaus.
 9. Zapraszamy wszystkich na koncert kończący okres Bożego Narodzenia w wykonaniu zespołu, który gra co niedzielę na wieczornej Mszy św. Usłyszymy zarówno tradycyjne kolędy jak
  i współczesne utwory bożonarodzeniowe w ciekawych aranżacjach. Koncert odbędzie się 31 stycznia (niedziela) po Mszy św. o godz. 20.00.
 10. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego tygodnika Niedziela.
 11. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i zdrowia.