Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie - XXIII Niedziela Zwykła rok A (6. września 2020)

07
09'20
 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w czyszczenie kostki oraz krzyża od strony akademików, również tym, którzy pomogli
  w uporządkowaniu placu i przycięciu drzew. Podziękowania także dla osób, które uporządkowały pomieszczenia parafialne.
 2. Uprzejmie przypominamy o ciągle aktualnych obowiązkach związanych ze stanem epidemii, o zakrywaniu ust i nosa oraz o dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w miesiącu wrześniu codziennie od poniedziałku do czwartku, 30 minut w ciszy po Mszy świętej.
 4. „Dialogi Nikodemowe” w piątki od godz. 18.00. Adoracja i możliwość spowiedzi świętej.
 5. Msze św. niedzielne we wrześniu o godz. 11.30 i 20.00
 6. Najbliższy Kurs dla narzeczonych w naszej Parafii odbędzie się w dniach 2-4 października. Szczegóły na naszej stronie www.emaus.czest.pl
 7. W najbliższą sobotę rusza Archidiecezjalne Studium Życia Rodzinnego
  w Częstochowie. Szczegóły na stronie www.studium-zycia.pl
 8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele w Polsce X Tydzień Wychowania pod hasłem: „Budujmy więzi”. List biskupów polskich jest wywieszony przy wejściu do naszego kościoła oraz na stronie Konferencji Episkopatu Polski. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.  
 9. Wyjazd studencki w Tatry w dniach 21-26 września. Zapraszamy wszystkich studentów kochających gór. Szczegóły u ks. Michała. Zapisy do 13 września.
 10. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej – naszego tygodnika Niedziela oraz czasopisma dla dzieci „Tęcza”.
 11. Ruszyły prace przy izolacji fundamentów plebanii oraz przy naprawie elewacji. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary duchowe i materialne na rzecz wspólnoty parafialnej.
 12. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.