Aktualności

STUDENCKIE WAKACJE 2017

02
06'17

1. MIĘDZYNARODOWE FORUM MŁODYCH w Częstochowie 16 - 20 LIPCA
Forum Młodych będzie kontynuacją zeszłorocznych Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. To spotkanie, aby rozważyć i wcielić w życie wypowiedziane przez Ojca Świętego Franciszka wezwanie, aby zamienić kanapę na parę butów i zarażać innych radością. Forum Młodych to: konferencje, modlitwa, warsztaty, spotkania oraz adoracja, Eucharystia, świadectwa, uwielbienie. Czeka nas m.in. koncert zespołu "niemaGOtu".
zgłoszenia - aswierk.26@gmail.com lub 517 393 922; więcej informacji na stronie internetowej: forum.emmanuel.info.pl.

2. WYPRAWA ROWEROWA z Częstochowy do Łagiewnik 1 - 4 SIERPNIA
Hm... rowerem? Czyli będzie zabawa, bo można złapać gumę albo może spaść łańcuch. Ale także mijając po drodze staw można się wykąpać a w cieniu wspólnie wypić Powerade, by jechać dalej. Z jeżdżenia, podróżowania na rowerze, czerpiemy energię i radość. Myślisz po co rowerem? Bo to coś więcej niż zwykła rowerowa wycieczka. To chęć odkrycia podróżowania, chęć odkrycia nowych, nieznanych miejsc, zabytków i przede wszystkim przyrody, jak również życia ludzi, w miasteczkach (wioskach) mijanych na drodze. Taka wyprawy to również pokonywanie słabości, lęków, barier. Dołącz do nas!
zgłoszenia - michal224444444@gmail.com lub 535 098 528

3. BIESZCZADY 18 - 23 WRZEŚNIA
Bieszczady to wymarzone góry dla ludzi, którzy cenią sobie wędrowanie w spokoju. To góry wciąż dziewicze i tajemnicze. Nic więc dziwnego, że przyciągają miłośników górskich wędrówek. Nikogo nie trzeba przekonywać, że krajobraz Bieszczad jest po prostu niesamowity. Widać to szczególnie podczas wędrówek, np. po połoninach. Przyroda zachwyca, a świeże powietrze wypełnia płuca. Na tym terenie przeważają lasy, a spotkać w nich można wilki, niedźwiedzie, żbiki czy rysie. No a we wrześniu bedzie można spotkać ... nas!
zgłoszenia - melka1303@interia.pl lub 733 300 353