Aktualności

Nowenna przed Uroczystością Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej - 17-24 sierpnia 2012, Jasna Góra

Eucharystia Nowennowa w dniach 17-23 VIII br. o godz. 18.30, a w dniach 24 i 25 VIII br. o godz. 19.00. Rozważania prowadzi o. Marcin Ciechanowski, paulin.
25 sierpnia w wigilię uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej uroczyste nieszpory w Bazylice Archikatedralnej o godz. 1700, a po nich procesja maryjna na Jasną Górę. Msza św. przed Szczytem Jasnogórskim zakończy wigilijne ...

Więcej

15 sierpnia w DA

15 VIII 2012 w Uroczystość Wniebowzięcia NMP - Matki Bożej Zielnej Msza św. u nas w Duszpasterstwie tylko o godz. 20.00 z poświęceniem ziół i kwiatów.

Więcej

Czas by pomóc!!!

Ostatnie dni przynoszą nam wiele informacji o poszkodowanych przez anomalia pogodowe. Trąby powietrzne, burze i gradobicia w jednej chwili pozbawiły ludzi dorobku całego życia lub w dużym stopniu przyczyniły się do zubożenia rodzin, a zwłaszcza samotnych, starszych i chorych. W całej naszej Ojczyźnie straty spowodowane przez anomalia pogodowe wynoszą prawie 550 mln zł. Uszkodzonych zostało przeszło 1000 domów mieszkalnych, ok ...

Więcej

Wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża

„Nasza miłość do ludzi jest miarą naszej miłości do Boga.” /św. Teresa Benedykta od Krzyża/

Serdecznie zapraszamy na Uroczystą Eucharystię w dn. 9 sierpnia 2012r. o godz. 19.00 w liturgiczne wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), Patronki naszego Duszpasterstwa.

Więcej