Aktualności

WIELKI POST 2018

POPIELEC Msza Św. godz. 19.00
DROGA KRZYŻOWA w piątki godz. 18.15
GORZKIE ŻALE w niedziele godz. 19.30
SPOTKANIE z Joanna Bątkiewicz-Brożek 21 lutego godz. 20.00
DROGA KRZYŻOWA NA TERENIE AUSCHWITZ II – BIRKENAU 17 marca
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 19-21 marca
SPOWIEDŹ rekolekcyjna 20 marca godz. 19.00; codziennie przed Mszą Św.

Więcej

ORĘDZIE PAPIEŻA FRANCISZKA NA WIELKI POST

Zachęcam przede wszystkim członków Kościoła, aby z zapałem podjęli drogę wielkopostną, czerpiąc wsparcie z jałmużny, postu i modlitwy – pisze w orędziu na Wielki Post Ojciec Święty Franciszek.

Więcej

KIM ON JEST i CO ONA O NIM WIE

ON. Kapłan. Mistyk. Niezwykle ceniony przez o. Pio. Heroicznie wierny Kościołowi. Doświadczany: z powodu oskarżeń nieprzychylnych mu osób, oskarżany o herezję, z wieloletnim zakazem odprawiania Mszy Świętej i głoszenia homilii. Błogosławiący spadający z nieba deszcz, aby nawrócił Neapolitańczyków. Mówił: „Życie wieczne to nie żart”! Ks. Dolindo Ruotolo. Najważniejsze, że dziś jest Sługą Bożym. ONA. Dziennikarka, publicystka, tłumaczka. Żona, mama. Świadek ...

Więcej

SPOTKANIE Z KS. MARKIEM DZIEWIECKIM

Ks. dr Marek Dziewiecki - duszpasterz i psycholog o niezwykłej pogodzie ducha. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Mężczyzną i Kobietą stworzył Ich". Ks. Marek będzie Gościem Duszpasterstwa Akademickiego EMAUS w ŚRODĘ 14 lutego 2018 r. godz. 20.00. Msza św. o godz. 19.00. Temat spotkania: "Psychika Kobiety a Mężczyzny".

ups - jak WALENTYNKI to W EMAUS !

Więcej

WYJAZD DO ZAKOPANEGO

Największych podróżników naraciarzy pędziwiatrów snowboardzistów i odkrywców czy łyżwiarzy ale przede wszystkim WSZYSTKICH STUDENTÓW -  zapraszaMy na szaloną wyprawę do Zakopanego! Odbędzie się ona ... zresztą odkryj na plakacie :)

Więcej