Aktualności

WAKACYJNY STUDENCKI WYPAD W GÓRY STOŁOWE

Wspólny wypad w góry to odkrywania braterstwa; to oderwanie się od codzienności; to poznanie nowego zakątka Polski; no i szukanie Boga.
 
Data 16 - 21 września 2019 r.
Koszt 400 zł.

Zapisy: Szymon, tel. 697 500 288
Więcej

KONCERT JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA 2019

Jak co roku zapraszamy Studentów do Rzeszowa na koncert Jednego Serca Jednego Ducha. To największy w Europie chrześcijański koncert uwielbieniowy. Wspólnie chceMy chwalić naszego Boga - śpiewem, modlitwą i tańcem.

"Chcecie posłuchać dobrej muzyki ? Taak!!! To sobie zagrajcie sami! Bo człowiek naprawdę może być szczęśliwy tylko wtedy, gdy sam coś tworzy własnymi rękami". W ten sposób, każdego roku w Boże Ciało ...

Więcej

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

W czerwcu zapraszamy na NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE, 15 minut przed Eucharystią, czyli w tygodniu (od poniedziałku do piątku) o godz. 18.45 a w niedziele o 19.45.
W tym roku intencją nabożeństwa będzie modlitwa za Studentów naszego miasta o łaskę wiary w Boga oraz światło Ducha Świętego na czas kolokwiów i sesji egzaminacyjnej.

"Serce Jezusa mówi o miłości Boga do ...

Więcej

FESTIWAL ŻYCIA 2019

Kokotek. 8 - 14 lipca 2019

To plenerowe wydarzenie chrześcijańskie w regionie! O co chodzi? O radość, entuzjazm, poznanie sensu życia, odkrycie Boga, o relacje, spotkanie, muzykę, warsztaty, ewangelizację… o to wszystko i jeszcze więcej!

Festriwal Życia skierowany jest głównie do osób w wieku 16-35 lat. Wystarczy, chcieć spotkać się z ludźmi, którzy cieszą się życiem.

Można wziąć udział w Festiwalu ...

Więcej

MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY

Serdecznie zapraszamy do udziału w Marszu, aby wspólnie świętować i cieszyć się darem życia, wspólnoty i rodziny.

Częstochowa, 26 maja 2019 r.

15.00 Msza św. Archikatedra Częstochowska
16.00 zbiórka uczestników - Plac Daszyńskiego
- przemarsz Alejami NMP na błonia jasnogórskie,
- hołd z białych kwiatów pod figurą Maryi Niepokalanej,
- spotkanie rodzinne.

Więcej