Ogłoszenia Parafialne

27 NIEDZIELA ZWYKŁA 

08/10/2017
 

  1. Witamy studentów w Częstochowie, o której Jan Paweł II powiedział, że to dobre miasto. Na dobry start pracy akademickiej na uczelni - proponujemy 2. spotkania z Szymonem Hołownią już za tydzień (16 i 17 X). Można mówić o nagrodach, które ten znany dziennikarz otrzymał (ślad im. Bp. Jana Chrapka, Grand Press czy Wiktorach). Telewidzowie znają go z programu telewizyjnego "Mam Talent". Napisał 13. książek. Szymon opuścił wygodną kanapę w naszym kraju i poleciał do Afryki, aby poprzez dwie fundacje: Kasis oraz Dobra Fabryka, które założył - pomagać w prowadzeniu domu dla osieroconych i chorych dzieci w Zambii.
  2. Zapraszamy na RÓŻANIEC
  3. W poniedziałek zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA.
  4. W piątek GENERALNE SPRZĄTANIE od godz. 9.oo. 
  5. Za tydzień w niedzielę Z RACJI JUBILEUSZU 10 lat naszego kościoła będziemy na Mszy św. o godz. 11.30 gościć ks. Marka Batora (obecnego dyrektora Caritas Archidiecezji Częstochowskiej). Ks. Marek, drugi proboszcz Personalnej Parafii Akademickiej otworzy naszą galerię zdjęć zatytułowaną Nasza historia – nasze życie. Natomiast wieczorem na Mszy św. o godz. 20.00 będzie z nami pierwszy proboszcz tego środowiska akademickiego – dziś już bp Andrzej Przybylski, który poświęci naszych Wędrowców zmierzających do Emaus.
  6. Zbawienną rzeczą jest modlić się za zmarłych. Na półce są druki wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypełnić i przekazać kapłanowi.