Ogłoszenia Parafialne

9 XII 2018 r. 

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

1.     Zapraszamy OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU do Kościoła Akademickiego NA RORATY o godz. 7.00 (rano!). Śniadania dla studentów (wtorek), dla dzieci z rodzicami (środa), a dla osób po 25. roku życia (piątek).
 

2.     REKOLEKCJE ADWENTOWE od poniedziałku do środy 17-19 XII o godz. 20.00
Rekolekcje to lekcje w kościele i dla duszy; to czas tylko dla Boga; to czas nawracania; to pobudka do Życia. Temat rekolekcji to "Jezus + Maryja + Józef" ! Rekolekcje poprowadzi - o. Tomasz Nowak - dominikanin, przeor klasztoru w Łodzi, znany kaznodzieja i rekolekcjonista.
 

3.     SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA 18 XII (wtorek) od godz. 19.00 a także zawsze przed Mszą Św.
 

4.     ADWENTOWE SPOTKANIE DLA NAUCZYCIELI AKADEMICKICH z Magdaleną Oberską pt. Działalność edukacyjna i myśl pedagogiczna św. Edyty Stein”. 18 grudnia 2018 r. (wtorek) o godz. 17.00. Po spotkaniu czas na zadawanie pytań przy kawie i herbacie. Później możliwość spowiedzi (godz.19.00) a także uczestniczenia we Mszy św. (godz. 20.00). Magdalena Oberska – geograf, pracownik Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu, miłośniczka hiszpańskiego regionu La Rioja i makramy (sztuka wiązania sznurków, bez użycia igieł, drutów lub szydełka).
 

5.     SPRZĄTANIE GENERALNE  20 XII (czwartek) 8.30.